Зимові свята в Парку природи «Беремицьке»

В період різдвяних свят і дорослим, і дітям хочеться відпочити від буденності і поринути в казкову атмосферу, що запам’ятається на весь прийдешній рік. Усі, хто відвідає Парк природи «Беремицьке» у будь-яку пору року, має змогу зустрітись, без перебільшення, з казковою природою Чернігівського Полісся. На свята ми подбали про святковий настрій і підготували багато цікавих тематичних сюрпризів.

Розпочинаємо святкування з дня Святого Миколая  19.12.2021. У цей день запланована святкова тематична екскурсія, учасники якої не лише познайомляться з Парком, але й постріляють з лука, отримають гарантовані подарунки та запалять вогники на святковій ялинці. Початок о 14:30. Вартість 210/240 грн. для дітей та дорослих відповідно.

 Впродовж усіх зимових свят на наших відвідувачів також чекають:

«Зимова екскурсія з чаюванням» по Заповідній частині Парку з можливістю зустріти диких мешканців парку, навчитись розрізняти сліди тварин, дізнатись про цікаві факти їх життя, харчування, особливості поведінки в зимовий період. А щоб зігрітись, буде організовано чаювання біля фінської свічки зі смачними смаженими маршмеллоу. Вартість 350 грн\особа.

«Новорічний квест – Беремицькі пригоди» по Туристичній частині Парку з теплим глінтвейном/какао з маршмеллою, прогулянкою (або катанням на кареті/диліжансі), цікавими завданнями, зустріччю з Дідом Морозом, прикрашанням святкової ялинки. Кожний учасник отримає солодкий подарунок, який створить своїми руками: імбирне печиво, прикрашене морозними візерунками власноруч. Вартість від 500 грн\особа.

Майстер-клас «Новорічний букет замість ялинки»  зі створення святкових композицій з природних матеріалів, які можна буде забрати додому на згадку про веселі зимові свята проведені на природі. Вартість 250 грн\особа.

Дізнатись детальну інформацію про тематичні послуги та записатись на них можна за телефонами: +38 097 582 66 33 та +38 044 333 39 90.

Чекаємо в Парку природи «Беремицьке»!

Веселих свят!