Музей «Диких котів»

Музей присвячений диким представникам родини котових в Україні, а саме коту лісовому (Felis silvestris) та євразійській рисі (Lynx lynx). У вольєрній частині музею можна спостерігати за цими представниками фауни, а також пращуром усіх свійських котів – котом степовим (Felis silvestris gordoni). Окрім того, в приміщені музею на Вас чекають пізнавальні інфостенди, кладограми та відеоролики, що познайомлять Вас зі світом котових.

Музей «Диких котів»

«MiniZoo»

Це галявина заселена міні тваринами, де ви можете зустріти найменших представників свійських тварин з усього світу. На ній проживають,  сицилійські віслюки, американські міні піги, міні овечки породи уессет, найменші в світі корови – декстери та найменша порода коней фалабелла. Мешканці MiniZoo за своєю природою потребують спілкування з людиною, тому охоче підходять на близьку відстань, зручну для того, щоб детальніше їх роздивитись та сфотографувати.

«MiniZoo»

Horse and Pet

Магазин, в якому Ви знайдете багато цікавинок для своїх домашніх улюбленців та  все для занять верховою їздою Horse&Pet. Спеціалізується на реалізації якісних товарів кінної амуніції, від провідних світових виробників. Тут замовляють амуніцію та спорядження відомі спортсмени і конярі України. Серед широкого переліку брендів кінної амуніції на сторінках онлайн магазину Horse&Pet можна зустріти багато відомих та ексклюзивних постачальників якісної продукції.

Horse and Pet

Лосевольєр

Одним з напрямків діяльності Парку є реабілітація та розведення диких тварин. У співпраці з фондом Беремицьке Біосфера реалізовано ряд заходів з реабілітації копитних, гризунів , птахів та інших представників фауни України. Одним з ключових видів регіону є червонокнижний лось європейський (Alces alces), представники якого і проживають на даній локації. Тут ви можете побачити цих парнокопитних дендрофагів і познайомитись з їх історіями.

Лосевольєр

Оленевольєр

Ще одним важливим напрямком діяльності Парку природи «Беремицьке» є племінна робота. Одним з ключових видів, по яким парк веде селекційну роботу, спільно з фондом Беремицьке Біосфера, є олень благородний (Cervus elaphus). Відвідавши цю локацію, ви зможете поспостерігати за цими граційними представниками фауни, які потрапили до нас з різних куточків Європи.

Оленевольєр

Сад хвойних

Наш Парк розташований в природній зоні Чернігівського Полісся, в якому здебільшого проростає сосна звичайна (Pinus sylvestris), що становить значний деревостій наших лісів. Однак клас хвойних, що є найчисельнішим і найпоширенішим видом голонасінних рослин планети, має велику кількість представників різних форм і походжень. В нашому саду хвойних Ви побачите, який різноманітний світ хвойних рослин. 

Сад хвойних

Алея яблунь

Яблуня лісова (Malus sylvestris) – один з найчисельних видів дерев, що формують підлісок на Поліссі, що слугує їжею для багатьох представників фауни. Людина свого часу окультурила цей вид дерев, перетворивши його в один з найпопулярніших видів фруктових дерев континенту. Століттями на теренах України в результаті народної селекції виводились унікальні сорти яблук, які ми ретельно відбираємо та висаджуємо на нашій алеї яблунь. 

Алея яблунь

Фотоскрадок

Birdwaching – популярний вид туризму в усьому світі. Під час екскурсій можна дізнатись і зустріти в природі найрізноманітніших представників орнітофауни. Однак птахів можна не лише візуально та на слух сприймати, а й фотографувати. Для досвідчених фотоанімалістів у нас, на Заповідній частині парку, облаштований фотоскрадок, де, особливо в зимовий період року, можна зробити унікальні фото хижих птахів та тварин.

Фотоскрадок

Фестивальне поле

На Фестивальному полі Парку природи «Беремицьке» проводились як локальні народні гуляння, так і великі міжнародні фестивалі, з великою кількістю відвідувачів на один день. Збереження культурних традицій регіону та популяризація культурно-масових заходів є невід’ємною складовою нашої діяльності. Фестивальне поле є зручною локацією для організації різноманітних заходів на відкритому повітрі.

Фестивальне поле

Кафе

На вхідній зоні біля Оглядової вежі на Вас чекає Кафе, де Ви можете перепочити. В зимовий час зігрітися гарячим чаєм, глінтвейном, запашним какао з маршмеллоу, а в літню спеку освіжитись холодним лимонадом. Також можна поласувати свіжою випічкою та іншими смаколиками. Для туристів, які планують провести в парку цілий день і мати сили для прогулянок, приготовані комплексні обіди. Для організаторів є можливість замовити харчування для туристичних груп завчасно.

Кафе

Паркінг

Подорожуючи до Парку на власному авто, Ви можете не хвилюватись за те, де залишити його по прибуттю до парку. При в’їзді до Парку розташований великий паркінг, що знаходиться під охороною. Нашим паркінгом можуть скористатись, як відвідувачі, що проживають в будиночках, так і туристи, що прибувають на автобусах і власних автомобілях на одноденний відпочинок. 

Паркінг