Творчі майстер-класи

СКЛАДНІСТЬ
Легка

СЕЗОН
Весь рік

ТРИВАЛІСТЬ
60 хвилин

Аромасаше-оберіг

Виготовлення ароматних мішечків – неймовірно захоплююче заняття. Ароматні подушечки наповнені суцвіттями і травами. Їх використовують для ароматизації приміщень, одягу, постільної білизни, салонів машин. 

Мішечки виглядають привабливо, а їх тонкий аромат має терапевтичний вплив на організм людини і піднімає настрій 

На нашому майстер-класі Ви дізнаєтесь про властивості різних ароматичних трав та створите свій власний унікальний мішечок.


Магніт ручної роботи на спилі дерева

Магніт – це вже традиційний сувенір, який майже кожен турист привозить з вподобаних місць для себе та близьких. Ці сувеніри підвищують настрій, нагадуючи про прекрасно проведений час і незабутню подорож.

Кожен спил дерева унікальний і має свій, неповторний малюнок і енергетику.

Ми пропонуємо Вам, на згадку про поїздку до Парку природи «Беремицьке»,  перетворити спил дерева на ексклюзивний сувенір – магніт ручної роботи з вашим неповторним малюнком на натуральному спилі дерева.


Панно з природних матеріалів

З давна люди плели панно і обереги з гілок/трав і прикрашали стіни своїх будинків. Вважалося, що ці панно не тільки елемент дизайну, але й оберіг від нечисті і темних сил. Ще такі прикраси оберігають будинок від комах-шкідників і наповнюють будинок своїм, неповторним ароматом гілок, трав і суцвіть.

На нашому майстер-класі Ви отримаєте знання про різні природні матеріали, сплетете своє унікальне панно, отримаєте масу позитиву і корисні навички.


Сухе валяння іграшки з вовни

Сухе валяння (фелтінг) – модне та захоплююче заняття для дітей і дорослих. Для створення невеликої фігурки з вовни Вам потрібно: трохи посидючості, гарний настрій і бажання створити ексклюзивну іграшку своїми руками.

Ми надамо якісні інструменти, екологічно чисті матеріали і навчимо Вас створювати красу 

Ви весело проведете час, зможете розвинути свої творчі здібності, отримаєте  базові навичкам валяння з вовни і створите милу іграшку з екоматеріалів

ПослугаТривалістьВартість
Творчі майстер-класи60 хвилин150 грн