Комплексні екскурсії

Відстань
4 кілометри

Складність
Легка

Сезон
Весь рік

Тривалість
210 хвилин

Для знайомства з Парком природи «Беремицьке», особливо якщо ви вперше відвідуєте нас, ми рекомендуємо пройти комплексну екскурсію, яка охоплює і заповідну, і туристичну частини Парку і знайомить з основними локаціями, які можна у нас відвідати. Екскурсії організовуються для груп від 10 осіб за попереднім записом. Також можна долучитись до збірних екскурсій, що проходять по вихідним дням (за розкладом збірних екскурсій слідкуйте на наших сторінках у соцмережах Facebook та Instagram)  

Туристична частина Парку (екскурсія триває близько 1,5 години)

На туристичній частині Парку на вас чекає відвідання конюшень, де можна не лише покататись верхи, але й дізнатись історію кожної породи, особливості утримання та розведення коней.

В MiniZoo ви познайомитесь з найменшими тваринами з різних куточків світу, дізнаєтесь про умови їх утримання, і, навіть, матимете можливість придбати деяких з них. 

В Музеї «Диких котів» ви побачите представників роду котячих, що проживають на теренах України.

Окрім відвідування зазначених локацій, на Вас чекає знайомство з тваринами, що проживають в численних левадах Парку. Особливої уваги заслуговує віл Сірої Української породи, історія одомашнення та унікальні особливості цього виду. Також Ви дізнаєтесь про тварин, що проходять реабілітацію в Парку для подальшого випуску в дику природу.

Родзинкою екскурсії стане відвідування лосевольєра, де проживають врятовані працівниками Парку лосі.

Заповідна частина Парку (екскурсія триває близько 2 годин)

На заповідній частині Парку Ви ознайомитесь з історією Парку природи «Беремицьке», ідеями ревайлдингу та природним комплексом Полісся. Під час екскурсії ви пройдетесь підвісними містками, що проходять через яри, якими славиться лівий беріг Десни.

На Вас чекають прогулянки галявинами, на яких природно випасаються дикі тварини, серед яких особливої уваги заслуговують табуни нащадків вимерлих тарпанів – польських коників та стада худоби Хека –  нащадків вимерлих турів . Ви ознайомитесь з історією зникнення і відродження диких коней та туроподібних і їх особливостями. Дізнаєтесь про людей, які доклали зусиль для того, щоб ці тварини повернулись на поліські землі через сотні років після зникнення.

Прогулюючись підліском мішаного лісу, ви ознайомитесь не тільки з типовою флорою цього природного комплексу, але й з основами орієнтування в лісі, а також зможете просто насолодитись красою природи. Відвідуючи репродукцію капища, дізнаєтесь про роль природи в житті наших пращурів та стале природокористування, яке формувалось протягом тисячоліть.

Вартість комплексних екскурсій

ПослугаТривалістьВартість, дитячий/дорослий
Комплексна екскурсія (Заповідна + Туристична частина Парку)до 3,5 годин150/200 грн
Групові екскурсії проводяться для груп від 10 до 30 осіб.