Birdwaching

ВІДСТАНЬ
За попереднім погодженням

СКЛАДНІСТЬ
За попереднім погодженням

СЕЗОН
Весь рік

ТРИВАЛІСТЬ
90-420 хвилин

Birdwaching (спостереження за птахами) – це один з найпопулярніших видів екскурсій природничого спрямування. Птахи є представниками фауни, яких можливо зустріти на всіх континентах в будь яких локаціях, чи то місто, чи заповідник. Однак саме природні місця, в які найменше втручались люди є найбільш цікавими по своєму різноманіттю орнітофауни.

Територія Парку природи «Беремицьке» є частиною Смарагдової мережі Європи (Emerald network), через територію Парку проходить Дніпровський меридіанний міграційний шлях птахів, а також до складу Парку входить орнітологічний заказник «Кулик».  Отже відвідуючи наш парк ви матимете зможу зустріти, як аборигенні фонові види птахів, що протягом всього року, або в весняно-літній сезон зустрічаються на мозаїчних біотопах Беремицького, але й також пролітні види птахів, нехарактерні для Чернігівського Полісся.

На території Парку природи «Беремицьке можна спостерігати понад 100 видів птахів, найпоширенішими групами з яких є коловодні (лелекоподібні, гусеподібні, сивкоподібні), лучні види (горобцеподібні, куроподібні, журавлеподібні), лісові види (горобцеподібні, дятлоподібні, голубоподібні), хижі птахи (соколоподібні та совоподібні). Також можна зустріти і ті види, що занесені до Червоної книги України. Зокрема можна зустріти лелеку чорного, кулика-сороку, крячка малого, шуліку чорного, сорокопуда сірого, нерозня, малого підорлика, змієїда, орлана-білохвоста, сову болотяну.

Відвідуючи Парк ви можете, як самостійно займатись спостереженням за птахами, так і скористатись послугами гіда який добре орієнтується в біотопах Парку та кращих місцях для бірдвочингу, серед яких є і вежі Парку. Для любителів зимового спостереження на території парку облаштований фотоскрадок та проводяться тематичні екскурсії.

Сплануйте Ваш візит для спостереження за птахами в Парк природи «Беремицьке» завчасно, та замовте послуги гіда за телефонами +38 097 582 66 33/ +38 044 333 39 90